ENPL
Forum EURO TSL
FORUM EURO TSL 2012
Szanse rozwoju transportu multimodalnego
Bezpieczeństwo operacji transportowych

Warszawa 24 sierpnia 2012r. • Warsaw Marriott Hotel

Na co dzień osoby odpowiedzialne za realizacje dostaw, czy też mówiąc innymi słowami za funkcjonowanie systemu transportowego w przedsiębiorstwie, są mocno zajęte rozwiązywaniem wielu mniejszych i większych problemów, które każdego dnia przynosi gospodarcza rzeczywistość. Od czasu do czasu uda się wprowadzić do rutynowych działań innowacje lub po prostu zmiany wymagane przez zmieniające się otoczenie. Niewiele jest czasu na przyswojenie sobie ciekawych rozwiązań funkcjonujących na rynku czy też zmian administracyjnych związanych z przewozami.

A przecież w dobie kryzysu gospodarek jeszcze bardziej istotnym elementem utrzymania konkurencyjności rynkowej staje się znalezienie takich rozwiązań logistycznych, ktore pozwalają by towar w dalszym ciągu docierał do odbiorców bez konieczności zwiększania jego ceny.

Wierzymy, że organizowana przez nas konferencja stanowi koncentrat wiedzy pomocnej, a w niektorych przypadkach niezbędnej do wypracowania takich rozwiązań. Koncentrujemy się na wybranych zagadnienia transportu intermodalnego i bezpieczeństwa przewozów, by dać słuchaczom nową wiedzę w ich codziennej walce z twardą rzeczywistością transportu i logistyki.

Ubiegły rok przyniósł silny wzrost udziału kolei w obsłudze ruchu kontenerowego i ta tendencja wydaje się być trwała. Jak zawsze jednym z podstawowych warunków rynkowych są stawki przewozu, ale dla rosnącej grupy dużych i średnich podmiotów coraz większego znaczenia nabierają kwestie niezawodności dostaw oraz obciążenia środowiska naturalnego.

Drugim niezmiernie ważnym aspektem związanym z rozwojem transportu i jego multimodalności jest problematyka bezpieczeństwa operacji transportowych. Bezsprzecznym jest fakt, iż po 9/11 nakłady na bezpieczeństwo przesyłek zwiększyły się wielokrotnie za sprawą zmieniających się przepisów zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. 

Mamy nadzieję, że w trakcie Forum Euro TSL 2012 uda się nam udzieli przynajmniej kilku odpowiedzi, a dyskusja do udziału w której Państwa serdecznie zachęcamy, przyczyni się do jeszcze intensywniejszego rozwoju transportu, jak i wzrostu bezpieczeństwa.

 
Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych tą problematyką do udziału w Forum.


Maciej Brzozowski, Dariusz Kardas, Jacek Piechota

Pratronat honorowy

Ambasada Niemiec Ambasada Ukrainy w PolscePartner strategiczny

POLZUG

Partnerzy biznesowi

DOELZYCH FRACHT FWO Korczowa Logistics park Marriott
Partner Parnterzy naukowi
Merytoryczny  
MDRK ACL Baltic Sea Region WSB Instytut Fraunhofera


Patnerzy instytucjonalni

The Warsaw Voice DocSTOPPatroni medialni

TSLmanager The Warsaw Voice eurogospodarka

EURO Logistics Flota Auto Biznes Polska Truck&business

Logistyka Produkcji LOG24 Towary Niebezpieczne Eksport & Import

Rynek Infrastruktury TSL Biznes
regdos.com